Vstupem do sázkové kanceláře Mostbet v České republice získáte náboj pozitivních emocí ze sázení na sport a online kasina a také nejvýhodnější podmínky. Bez ohledu na to, zda jste zkušený hráč nebo teprve začínáte, Mostbet vám nabídne vysoké kurzy, různé bonusy a promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. S bonusy bez vkladu Mostbet bude vaše štěstí ještě blíž. A když si stáhnete naši mobilní aplikaci, můžete si hru užít i na cestách!

Čerpadla SIGMA

SIGMA je tradiční český výrobce odstředivých čerpadel pro průmyslové aplikace v energetice, petrochemii a vodním hospodářství. Vyrábí rovněž čerpadla pro dům a zahradu a objemová čerpadla pro hutní, těžební a zpracovatelský průmysl.

Čerpadla SIGMA - desítky výrobkových řad pro každou situaci

SIGMA nabízí více než 70 výrobkových řad čerpadel pro použití ve všech oblastech průmyslu, energetiky, zemědělství a vodního hospodářství.

Kalová čerpadla SIGMA

Kalové čerpadlo SIGMA se používá k čerpání odpadních vod, fekálií, surových kalů s neabrazivními kusovitými látkami v kanalizačních soustavách, v čistírnách odpadních vod apod.

Vodní čerpadla SIGMA

Vodní čerpadlo SIGMA najdete ve velkých vodních dílech, kde se používají odstředivá čerpadla vertikální i horizontální konstrukce o průtoku od desítek až po několik tisíc litrů za sekundu.

Ponorná čerpadla SIGMA

Patří mezi čerpadla a technologická zařízení pro čistírny odpadních vod.

Oběhová čerpadla SIGMA

Oběhové čerpadlo SIGMA je určeno k nucenému oběhu vody, např. v ústředním topení.

© DDOR s.r.o. - specialisté na čerpací a závlahovou techniku, čerpací technika Olomouc – Zásady zpracování osobních údajů