Informace o firmě

Firma DDOR s.r.o. vznikla v roce 1991 pod původním názvem Dostál/syn. Činnost firmy byla zaměřena na servis a opravu čerpací a závlahové techniky. V průběhu let postupně narůstal počet zakázek a na jejich splnění byli přijímáni noví zaměstnanci.
Bylo potřeba rozšířit prostory pro uskladnění čerpadel a strojů určených k jejich opravě.

V roce 1995 bylo vystavěno sídlo firmy v obci Hněvotín (5 km jižně od Olomouce), ve kterém firma sídlí dodnes.
Z důvodů rozšíření prostor byla v roce 2007 provedena přestavba objektu.

V roce 2001 byla firma převedena z fyzické osoby na společnost s dnešním názvem DDOR s.r.o. Jejím jednatelem je jeden z původních zakladatelů – Milan Dostál.

Od 1. 9. 2006 je hlavním obchodním partnerem pro ČR v dodávkách výrobního sortimentu SLOVPUPM TRADE s.r.o. Závadka nad Hronom.

Od 1. 1. 2007 je vedena renomovanou firmou GRUNDFOS jako její záruční i pozáruční servisní středisko.
V současnosti je ve společnosti zaměstnáno 10 zaměstnanců. Postupem let si firma vydobyla dobré postavení na trhu a v posledních letech má své obchodní zástupce nejen v okolí Olomouce.

Hlavní činnost

Nosným programem firmy je prodej, opravy, montáž a komplexní servis v oblasti čerpací techniky.
Společnost poskytuje také autoservis, pneuservis, poradenskou činnost či návrhy čerpadel dle potřeb zákazníka.

Zaměřuje se rovněž na mechanické úpravy čerpadel na přesně řízený výkon dle požadavků zákazníka nebo přestavbu na mechanickou ucpávku za účelem prodloužení životnosti.

K nabízeným výrobkům nabízí uživatelům i široký sortiment náhradních dílů. Termíny oprav běžných čerpadel nepřesahují 1 - 2 týdny, u větších čerpadel se doba protáhne na 2 – 4 týdny z důvodů konstrukční složitosti.

Certifikáty

       

© DDOR s.r.o. - specialisté na čerpací a závlahovou techniku, čerpací technika Olomouc – Zásady zpracování osobních údajů