Čerpadla Olomouc, nabídka čerpadel v Olomouci

V případě zájmu nás kontaktujte, naši pracovníci na pobočce v Olomouci Vám s ochotou poradí a pošlou nabídku na míru vašim potřebám.

Tipy - Jak vybrat čerpadlo  |  Parametry čerpadel

Katalog ke stažení zde

Čerpadla článková, odstředivá a vertikální

Široká škála výrobců, množství provedení a materiálových variant umožňuje čerpání všech kapalin, které lze dopravovat až do vysokých tlaků a teplot.

Čerpadla samonasávací

Svou konstrukcí umožňují čerpání kapalin bez předchozího zahlcení sacího potrubí čerpanou kapalinou. Použití pro čistá média – paprsková kola, také pro média s mechanickými nečistotami s upraveným sacím prostorem.

Samonasávací čerpadla - více informací.

Čerpadla kalová ponorná

Různá provedení – suchá a mokrá jímka, spouštěcí zařízení, různé druhy oběžných kol – otevřené, jedno a vícekanálové s řezacím či mělnícím zařízením atd. Používají se k čerpání kalů, splašků, odpadních vod, včetně vláknitých a kusových částí.

Kalová čerpadla - více informací.

Čerpadla zubová

 Určena většinou pro dopravu olejů a jiných chemicky neaktivních látek s mazacími schopnostmi, bez mechanických přimíšenin. Při čerpání viskózních rychleji tuhnoucích látek je lze vybavit topným pláštěm.

Čerpadla ponorná pro čistou vodu

 Čerpání pitné a užitkové vody bez mechanických nečistot z velkých hloubek, z úzkých vrtů, z nesnadno přístupných šachet a z velkých vzdáleností. Různé materiálové provedení (litina, nerez, plast).

Ponorná čerpadla - více informací

Čerpadla rotační objemová

Jsou určena k čerpání viskózních kapalin, hustých kapalin, emulzí a různých směsí. Vzhledem k různým materiálovým provedením lze čerpat naftu, oleje, dehet, mazací tuky, laky, mýdla, vodní sklo, asfalt ale i sirupy, ovocné šťávy, majonézy, melasu, tuky a mnoho dalších kapalin.

Čerpadla vřetenová

 Vzhledem k tomu, že hlavní pracovní díly čerpadel, tj. rotor a stator jsou vyráběny v různých materiálových variantách a provedeních umožňují použití ve všech možných aplikacích od potravinářství, přes chemický, papírenský průmysl, apod..

Čerpadla spirální

Použití pro čerpání čisté, mechanicky mírně znečištěné chemicky aktivní i neutrální kapaliny, hořlaviny. Vzhledem na rozličné materiálové provedení lze použít od zemědělství přes potravinářství po chemický průmysl.

Čerpadla bagrovací

Jsou určena pro těžké provozní podmínky dolů, úpraven uhlí, elektráren, pískoven, cementáren, cukrovarů, hliníkáren apod. Na dopravu abrazivních suspenzí a kalů. Těmto podmínkám je přizpůsobena i konstrukce čerpadel s vyměnitelnými díly v odpovídajícím materiálovém provedení.

Vývěvy a evakuační stanice

Jsou určeny na odsávání různých druhů médií od vzduchu, plynů a par až k chemickým plynům. Použití pro potravinářský, chemický, stavební průmysl. V kombinaci s dalšími potřebnými komponenty se vytváří komplexní evakuační systémy.

Spojky

Slouží k přenosu hnacího momentu od pohonu k poháněnému stroji v obou smyslech otáčení pro trvalý i přerušovaný chod. Vyrábějí se spojky lamelové, elektrické, rozsahové, pojistné, kaučukové, hydraulické apod.

Ucpávky

Dle požadavku a čerpaného média se dodávají ucpávky provazcové nebo mechanické – od jednoduchých či dvojitých až po speciální pro vyšší tlaky.

Pohony, regulace

Nejvíce používanými pohony jsou v normálním nevýbušném provedení. Méně často se používají dieselové či benzínové motor. V regulaci převažují dieselové či benzínové motory. V regulaci převažují hlavně frekvenční měniče, rozběhové systémy, filtry, tlumivky a regulátory napětí.

Míchadla

Slouží k míchání různých kapalin suspenzí (kalů) a k provzdušňování. Řada materiálových provedení umožňuje užití v čistírnách odpadních vod, průmyslu, energetice, zemědělství apod.

Servis čerpadel

Servis čerpadel provádí pracovníci DDOR Olomouc.

Značky čerpadel

Kdo čerpadla vyrábí a jaká čerpadla prodáváme, nebo servisujeme?

 • Čerpadla Grundfos - Grundfos patří mezi největší světové výrobce čerpadel
 • Čerpadla Wilo - ponorná čerpadla, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, kompletní čerpací systémy
 • Čerpadla Pedrollo - v domácnosti i v průmyslu
 • Čerpadla EBARA - více jak 8 druhů čerpadle od světového výrobce z Japonska
 • Čerpadla Hidrostal - švýcarská kvalita čerpadel
 • Čerpadla SIGMA - tradiční český výrobce odstředivých čerpadel pro průmyslové aplikace
 • Čerpadla ISH - další z tradičních českých výrobců průmyslových čerpadel
 • Čerpadla Sizaco - slovenský výrobce kvalitních čerpadel
 • Čerpadla JUNG Pumpen - německá kvalita čerpadel pro domácnosti i průmysl
 • Čerpadla KSB - KSB Group jedním z vedoucích dodavatelů čerpadel, armatur a systémů
 • Čerpadla LOWARA - patří mezi špičkové evropské výrobce čerpadel pro technické vybavení budov, průmysl, dům a zahradu
 • Čerpadla Flygt - patří mezi špičku čerpací techniky

© DDOR s.r.o. - specialisté na čerpací a závlahovou techniku, čerpací technika Olomouc – Zásady zpracování osobních údajů